Start » Aktualności, Polecane, Warsztaty » MAPA MARZEŃ I MIŁOŚCI – warsztat

Dzień Marzeń – wykonaj własną Mapę Marzeń i Miłości…

3 MARCA 2013

Termin czerwcowy zostanie podany w kwietniu.

godz. 12:00-18:00

Mapa marzeń jest niezwykłą i bardzo skuteczną metodą, ułatwiającą spełnianie marzeń. W trakcje warsztatu odnajdujemy drogę do nas samych i nabieramy pewności siebie, że to czego pragniemy jest w naszym zasięgu. Skutecznie wpływamy na naszą podświadomość poprzez tworzenie obrazów tego, co jest istotą naszych pragnień. Symboliczne przestawione nasze plany i marzenia,oglądamy potem codziennie w formie graficznej co działa jak afirmacja by przyciągnąć realizację tego, co chcemy w życiu osiągnąć.

W tym dniu damy ponieść się swym fantazjom i marzeniom… Zobaczymy oczami wyobraźni to wszystko co daje nam radość, przyjemność, napełnia spokojem. Zastanowimy się co tak naprawdę chcemy, o co nam chodzi w życiu i co jest dla nas ważne – dla mnie jako kobiety, matki, pracownika, przyjaciela, człowieka. Potem wsłuchamy się w swą kobiecą intuicję i świadomie zdecydujemy, jaki kierunek chcemy nadać swemu życiu, stworzymy spójna całość ze swoich marzeń i rozwiejemy wątpliwości, że TO jest możliwe.

Jeśli masz marzenia i szukasz sposobów by je zrealizować – Mapa Marzeń jest odpowiedzią na Twoje poszukiwania.

Marzenie przynosi nowe możliwości,
rozszerza horyzonty, daje wielka nadzieje.

Howard Thurman

Podczas warsztatu uruchomimy wspólna, pozytywna energię by stworzyć spójny, konkretny obraz tego, co każda z nas chce zrealizować. Chodzi o to by podjąć decyzje, co chcemy osiągnąć i uzyskać pewność swych zamiarów.. a potem już zacząć działać.

Zapraszamy na warsztat, podczas którego będziemy marzyć, wizualizować i urealniać nasze marzenia.

Mapa Marzeń jest znanych i powszechnie stosowanym narzędziem w psychologii do stawiania i realizacji swoich celów,  jest to taka wizualna afirmacja, która oddziałuje na naszą podświadomość. Wykonuje się ją jako marzenia/cele na dany rok lub całe życie. Wprowadzenie do wykonania Mapy na warsztacie.

Z naszej strony zapewniamy:
– świetną, rozwijającą i budującą zabawę a także afirmacje i medytacje przybliżające nas do siebie samych;

– skuteczną metodę wizualizacji i medytację prowadzoną, techniki pracy ze swoją podświadomością – także praca z ciałem;

– wszystko to, czego potrzebujesz aby stworzyć swoją Mapę Skarbów i Marzeń czyli: karton, klej, kredki, flamastry, brokat, etc., obrazki i inne elementy, które zbudują Twój świat skarbów i marzeń ORAZ trochę teorii by uporządkować co nieco w nas i wokół nas:)

Na spotkanie przynieś ze sobą:

– swoje zdjęcie, które lubisz i zdjęcia dzieci, rodziny, osób dla Ciebie ważnych

– kolorowe gazety, ilustracje, które pomogą Ci stworzyć mapę

– rulon lub papier ochronny aby zabrać swa Mapę do domu.

Miejsce: Warszawa, Praga
Inwestycja: 170zł/osobę.

Maksymalnie 6 osób na warsztacie.

Zapisy: Aby zapisać się na warsztat, należy wysłać mejla zgłaszającego chęć uczestnictwa podając swoje imię i nazwisko, w odpowiedzi dostaniesz mejla z numerem konta by wpłacić zaliczkę w wysokości 70 zł.

 PRZECZYTAJ ARTYKUŁ O MARZENIACH!

Sztuka Marzenia

Mapa Marzeń jest narzędziem kreacji swojego życia poprzez oddziaływanie na podświadomość za pomocą obrazów, symboli, słów, energii kolorów. Jest to taka zwizualizowana afirmacja naszego spełnionego życia. Podświadomość lubi obrazy i dobrą zabawę zatem chętnie karmi się tym, co z radością stworzymy. Jeśli nie wiesz czy Mapa Marzeń działa, to zapytaj sam siebie ‘Czy ja działam?’.

I może chodzić o działanie Twojego ciała – czy Twój organizm sprawnie funkcjonuje, lecz także o Twoją aktywność – w jakim kierunku działasz i jakimi wartościami się kierujesz w swych działaniach? Mapa Marzeń działa, bo to Ty działasz. Nadajesz impuls i energia płynie w tym kierunku.

Możesz wykonać Mapę Marzeń samodzielnie lub w grupie, intuicyjnie, spontanicznie lub z pomocą wzoru na przykład na siatce Bagua, Kole Astrologicznym lub w formie Mandali Marzeń. Wybierz to, co poczujesz, różne techniki i metody są dla Ciebie a nie Ty dla nich. Przedstawię tutaj dla przykładu jak się wykonuje Mapę Marzeń na siatce Bagua jako jedną z wielu możliwości. Możesz się tym zainspirować lub poczuć o co chodzi.

Kreacja marzeń jest pięknym procesem twórczych poszukiwań i twórczego wyrażenia siebie. Ćwicząc swoją kreatywność nasze marzenia stają się realne a nie możemy stworzyć niczego czego nie jesteśmy w stanie poczuć i sobie wyobrazić; zatem puść wodze fantazji i poczuj swoje marzenia wszystkimi zmysłami. Kreację marzeń może utrudniać lub uniemożliwiać nasza podświadomość, zatem najpierw ją należy oczyścić, uzdrowić i mieć świadomość, że przystępując do kreacji marzeń jesteśmy na to gotowi i otwarci.

Na warsztatach, jeszcze przed przystąpieniem do działania i wyklejania Mapy Marzeń – harmonizujemy się by mieć pełniejszy obraz naszych wizji oraz by otworzyć się na boskie inspiracje. Kiedy mamy harmonię w sobie na poziomie emocji, myśli, działania i tego kim jesteśmy, nasze marzenia są spójne, mają moc i czujemy, że to jest to! Potem na koniec wykonujemy wspólnie medytację wdzięczności, wysyłając energię w świat i dziękując, że nasze najpiękniejsze marzenia już spełniają się w rzeczywistości, ufając boskiemu prowadzeniu i przyjmując pomoc przy ich realizacji.

Samo wyklejanie Mapy Marzeń wprawia energię w ruch – myślisz o tym, czujesz i działasz w harmonii. Wykonywanie Mapy Marzeń na Siatce Bauga daje nam wgląd w różne dziedziny naszego życia i pozwala objąć świadomością całe nasze życie. Widzimy, że jesteśmy wielowymiarowi i jeśli mamy jakieś słabe ogniwo to może ono wpłynąć hamująco na realizację naszych marzeń. Dlatego warto działać holistycznie i zadbać o siebie na każdym poziomie, karmić się marzeniami o spełnieniu we wszystkich dziedzinach swojego życia jednakowo. W końcu wszystko jest możliwe.

Mapa Marzeń wykonywana na siatce Bagua to kwadrat podzielony na 9 równych pól. Każdy kwadrat to inna liczba i dziedzina naszego życia – zatem marzenia o podróży, dzieciach czy zdrowiu będą przyporządkowane innemu miejscu na naszej Mapie Marzeń. Kwadrat ma energię ugruntowującą zatem daje solidne fundamenty naszym marzeniom, jest to grunt gdzie siejemy ziarenka tego, co chcemy przyciągnąć, wykreować.

Poszczególne kwadraty na Mapie Marzeń, zainspirowane układem siatki Bagua mają następujące znaczenie i odpowiadają kolejnym rejonom naszego życia:

1 Droga Życia – kariera zawodowa, realizacja naszej drogi życiowej (z numerologii jest to nasza wibracja urodzenia);
2 Związki – decyduje o miłości, partnerstwie i relacjach międzyludzkich;
3 Zdrowie – zdrowie fizyczne i zdrowe korzenie czyli relacje z rodzicami;
4 Bogactwo – obfitość, dobrobyt, pieniądze i pomyślność;
5 Centrum – to Ty (dlatego jesteś w centrum układu!), Twoje człowieczeństwo, wszystkie kwadraty wokoło są Twoim światem zewnętrznym, i służą Tobie, byś pamiętał, że to Ty jesteś w centrum i decydujesz o sobie, swoim szczęściu;
6 Dary Losu – to co otrzymujemy z nieba – przyjaciele, pomocni ludzie, podróże (czyli świat, który stoi przed nami otworem);
7 Dzieci – szczęście naszych dzieci, ale także nasze projekty i kreacja, cud narodzin – to czemu chcemy dać życie (mogą być także na płaszczyźnie zawodowej)
8 Mądrość – wiedza, wyniki w nauce i autorytet, skąd czerpiemy i czego chcemy się nauczyć;
9 Spełnienie – decyduje o sławie i osiągnięciu swoich celów, owoce naszej pracy i życia.

Pamiętaj, że tworzysz Mapę Marzeń dla siebie więc to Tobie ma się ona podobać, budzić Twój zachwyt i pozytywne uczucia. Korzystnym czasem na zasadzenie naszych marzeń jest nów i czas od nowiu do pełni. Kiedy księżyc rośnie, wtedy energia sprzyja by i nasze zasiane marzenia rosły i się spełniały. Nie robimy Mapy Marzeń 52 dni przed urodzinami, gdyż są to tak zwane dni krytyczne i lepiej się wtedy pooczyszczać i zrobić żyzny grunt na to, co potem chcemy zasadzić, wykreować. Warto sprawdzić kiedy wypada nów i skorzystać ze sprzyjającej energii.

Przystępując do pracy wycisz się i skoncentruj uwagę na swoim centrum. I pozwól aby przyszła do Ciebie świadomość, co dla Ciebie oznaczają poszczególne rejony, strefy Twojego życia. Czym dla Ciebie jest bogactwo, kariera, zdrowie, jak chcesz realizować się w związku partnerskim, jako rodzic lub przedsiębiorca. Przyjmij wszystkie symbole i wizje, które się pojawią i zacznij realizować swoje marzenia z ufnością i poczuciem zasługiwania. Wymyśl, poczuj, stwórz i działaj!

Zgłoszenia i zapytania prosimy nadsyłać na adres:  info@studioamarante.pl

 


6 komentarzy do “MAPA MARZEŃ I MIŁOŚCI – warsztat”

 1. kasia 01/03/2011

  witam, chętnie wzięłabym udział w tych warsztatach, chcę się jednak dowiedzieć czy data spotkania wyznaczona jest dokładnie w pierwszy nów po przesileniu wiosennym. słyszałam że to jest idealny czas do tworzenia mapy szczęścia!:)

 2. Studio Amarante 01/03/2011

  Droga Kasiu, ten termin Mapy Marzeń jest niezależny od nowiu:) nów po przesileniu wiosennym w tym roku wypada 3 kwietnia o godz. 15:33 i wtedy będzie drugi termin warsztatu. Zwróć uwagę, że wiele jest różnych idealnych czasów na marzenia, a nie każdemu też nów pasuje – a to 52 dni przed urodzinami a to trudny rok osobisty, a to wyjazd itp. Dobrze jest przygotować się psychicznie i duchowo do Mapy Marzeń i dobrze, że chcesz zrobić ją świadomie i w najkorzystniejszym dla siebie czasie:) Zapraszamy:)

 3. Magdalena 01/03/2011

  Dodam jeszcze, że 19 marca jest Pełnia 🙂 w pełnię życzenie też się spełnia:)

 4. dominika 26/01/2013

  witam,chciałam zapytac kiedy w tym roku mozna wykonac mape skarbów (zyczen )w 2013r,pozdrawiam

 5. Kasia 08/04/2013

  A czy mogę wykonać mapę marzeń tylko z 1 dziedziną życia np. miłośćna całej płachcie brystolu

 6. Tak, oczywiście 🙂

Dodaj wypowiedź